שאלה:

שלום קניתי יונדאי i30 cw 2014 מליסניג 1. כל כמה זמן יש להחליף שמן ופילטר? בתקופת הליסנג טיפלו כל שנתיים או 30000 ק"מ. האם תקין? מה המלצות היבואן? מה המחיר לטיפול כזה? 2. מה גודל המצבר AH שיש להתקין ברכב? גם כאן קבלתי תשובות סותרות 3. בבדיקה שבוצעה במכון מוסמך הספק המנוע שהנמצא הוא 90 כ"ס? האם תקין? הבוחן לא ייחס לזה שום חשיבות... (אני יכול עדיין להחזיר את הרכב. האם לעשות את זה?) תודה


תאריך שליחה: 23.01.17

תחום: אביזרים

תשובה:

 

  1. טיפול שגרתי בדגם  האמור  ובהתאם להנחיות היצרן הינו  כל 15,000 ק”מ או שנה  הקודם מבניהם  .
  2. מחיר  של טיפול שגרתי נע מ-650  ₪ ועד כ- 1500 ₪  לטיפול  בהתאם לסוג הטיפול ומרכיביו  (ככל שגיל הרכב עולה  וק”מ הרכב גבוהה  יש צורך בבדיקות רבות יותק והח’ של חלפים שונים  מפאת גילם ויכולת התפקוד שלהם ) על מנת ליהנות מרכבך לאורך זמן מומלץ מאוד לתחזק אותו בהתאם להוראות היצרן .
  3. מצבר הרכב המומלץ ביותר עבור דגם הרכב הנ”ל הינו AH 45 , אין צורך בדגם הנ”ל במצבר יותר “גדול”. לידיעתך  ככל בכל דגמי הרכבים  ובכל היצרנים  מודדים את הספק המנועים ישירות מן המנוע, ההספק האמיתי הוא בעצם ההספק שנמצא בגלגלים,   כלומר מה שמועבר אליהם באמצעות תיבות ההילוכים ומכאן  הדלתא  שקיימת  , ההפרשים לעיתים עלולים להגיע עד כ-30% פחות מנתון היצרן וזהו נתון שתלוי בגיל הרכב  והעבר שלו , אופי התחזוקה שלו  וכו’ .

נמח לסייע  לך בתחזוקת הרכב  החדש ., צוות הילוך שישי יונדאי

 

לשאלות נוספות בתחום אביזרים שאל שאלה
 
הילוך שישי יונדאי חושבים עלייך כל הזמן

פנה לאחד מיועצי השירות שלנו והוא ידאג לטיפול שנתי, לבדיקת הרכב לקראת מבחן הרישוי, ושינוע הרכב לטסט.
במקרה של תיקון ממושך נדאג שלא תפגע שגרת הניידות שלך – פנה ליועץ השירות לפרטים נוספים.
לחבילת שירות בהתאמה אישית הכוללת הטבות פנה ליועץ השירות שלך
תן לנו לדאוג לכל הכרוך בתאונה: הזמנת שמאי , העברת הטפסים לביטוח, הנחה בהשתתפות עצמית אם אין הסדר מוסכים, רכב חלופי תיקון בהתאם להוראות השמאי ועוד.
על מנת לחסוך לך זמן המתנה, חייג למספר בראש העמוד לקביעת מועד או מלא טופס שירות