שאלה: מה מחיר החלפת בית מצערת ליונדאי גטס אטוטמט 2008 כולל עבודה

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: שלום, סדק בשימשה קדמית שלא כתוצאה מפגיעת משהו חיצוני. נראה בצורת ר. נראה כתוצאה מלחץ על השימשה. נוצר בעמידת הרכב תחת קורת גג (מוסך הבית). רכב חדש. כיצד להפעיל האחריות? היכן יש העתק של כתב האחריות?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: נדלקת המנורה של הבדוק מנוע בבדיקת מחשב נרשם תקלה p2096 מה עושים ?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: השאלה אם יש טיפול שיש לבצע? מצב זה תקין? (יש עדיין אחריות על הרכב, לכן חשוב לי לדעת אם זו תקלה במסגרת האחריות או שעלי לבצע טיפול)

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: לפתע באמצע נסיעה נדלקו לי שתי האורות הירוקים של מחווני האיתות (לא מהבהבים) לאחר שהגעתי הביתה כיביתי הרכב ולא הצלחתי להדליקו שוב ... נראה לי שהבעיה כרוכה בזיהוי המפתח של הרכב - לאחר שניסיתי עם המפתח הרזרבי הרכב נדלק והתקלה לא חזרה -מאחר ואיני בטוח שזו התקלה ולפני שמזמין מפתח נוסף רציתי לוודא שהבעיה מוכרת ואיני טועה .. תודה מראש

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: האם המדובר בנזילת שמן מהמנוע? אם כן, יכול להיות שלא ראו זאת בתיקון האחרון במוסך? מה דחיפות התיקון? ומה העלות המשוערת?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: שלום יש לי טוסון 2018 ואני רוצה לדעת מה אומרת האחריות לגביי הגג פנורמי . הגג לדוגמה ניתקה ולא רוצה להיסגר וגם הוילון הפנימי ועם צריך לדוגמה להליף מסילות או מנוע מה זה אומר לגביי האחריות תודה.

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: ישלי יונדאי i25 2012 ישלי פנסים רגילים ברכב ואני רוצה להזמין מחול פנסי קסנון לבנים וצריך לבחור דגם של פנס איזה דגם של פנס אני צריך לבחור

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: שלום בשבוע האחרון קרה לי פעמים שבאתי להניע את הרכב ונורית ה ESP נדלקה ואני לא מצליחה להניע את הרכב (עשה רעש כמו שזה עושה כשהמצבר גמור). בפעם הראשונה, למרות הנורית הדלוקה הצלחתי להניע אבל ההגה היה מאוד קשה לסובב, עד כדי כך שלא היה ניתן לנסוע. בשתי הפעמים הוצאתי את המפתחות חיכיתי כמה דקות וניסיתי להתניע שוב וזה עבד אבל אני רוצה לדעת אם יש משהו שאני צריכה לבדוק במנוע ולמה זה קורה.

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: היי. יש לי יונדאי גטס 2008 והרכב שותה דלק ולא כמו שאומרים שהוא עושה 1 ל10 למה זה ככה? ולמה הרכב לא סוחב כל כך?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאל את המומחה

מאגר תשובותשאל שאלה