שאלה: יש לי יונדאי טוסון 2008 עבר 120000 קמ עשיתי טיימיניג וקבלתי את הרכב כשהנורית לבדוק מנוע דולקת(זה לא דלק לפני) המכונאי חיבר למחשב ואמר לי תקלה בחיישן של גל זיזים וצריך להחליף חיישן. יכול להיות דבר כזה??

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: האם ל יונדאי i 20 שנת 2019 יש רצועת טיימינג או שרשרת

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: מה מחיר החלפת בית מצערת ליונדאי גטס אטוטמט 2008 כולל עבודה

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: שלום, סדק בשימשה קדמית שלא כתוצאה מפגיעת משהו חיצוני. נראה בצורת ר. נראה כתוצאה מלחץ על השימשה. נוצר בעמידת הרכב תחת קורת גג (מוסך הבית). רכב חדש. כיצד להפעיל האחריות? היכן יש העתק של כתב האחריות?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: יש לי i30 cv האוטו לא מגיב לשלט. משמיע תקתוקים מהדלתות. נעילת חלונות אוטומטית לא עובדת. האוטו נפתח עם מפתח ומניע. מה התקלה? כמה עולה לתקנה?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: ברשותי יונדאי i35 אלנטרה שנת 2013 הרכב עומד על 95.000 קילומטר החלפתי לרכב שמן גיר חדש מקורי כמובן ATF-SP-IV עבר כמעט חודש ואני מרגיש בהילוך שני את ההעברה של ההילוך לא נקישה,אבל מרגיש את ההעברה של ההילוך שהוא נכנס יש לציין שזה לא רצוף אבל קורה לעיתים קרובות ובשאר ההילוכים זה בסדר לא מרגיש כלום לפני שהחלפתי את השמן לא הרגשתי כלום הכול היה בסדר זה ייחלוף עם הזמן?? מה אתם ממליצים לעשות? הייתי שמח גם לדעת היסטוריית טיפולים של הרככ אם קיימת אצלכם אני מהדרום תודה

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: יש ברשותי יונדאי i30cw 2010 ואני מעוניין למלא שמן למנוע איזה סוג שמן צריך לקנות שיתאים לרכב??

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: נדלקת המנורה של הבדוק מנוע בבדיקת מחשב נרשם תקלה p2096 מה עושים ?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: שלום יש לי ג׳פ יונדאי טוסון 2008 מנוע 2700 וי 6 בנזין . רכשתי את הרכב לאחרונה עם 125,000 קמ והגעתי ל - 135,000 ק"מ והבנתי שביונדאי עושים טיפול כל 15,000 קמ. שאלתי היא האם נכון הדבר , מה עלות הטיפול (אבקש לקבל כבר הצעת מחיר )ומה מחליפים????

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאלה: היי יש ברשותי רכב טוסון 2016 כל המנורות דולקים ולא מניע לי אין סטרט הוחלף מצבר עדיין לא מניע?

לתשובת המומחה לחץ כאן

שאל את המומחה

מאגר תשובותשאל שאלה