מרכזי שירות הילוך שישי יונדאי

מרכזי  השירות הילוך שישי יונדאי הוקמו בשנת 1994 על ידי אלי רזניק מתוך רצון לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים של יונדאי. במרכזי השירות ניתנים כל שירותי הרכב במחלקות מודרניות של דיאגנוסטיקה, חשמל, מכונאות, פחחות וצבע, ואבזור. מרכזי השירות משמש כמוסך הסדר לתיקוני תאונה של חברות הביטוח המובילות בישראל: הראל, הפניקס, כלל, ביטוח חקלאי וביטוח ישיר. צוות המומחים המטפל ברכבך בהילוך שישי יונדאי הוא הטוב והמקצועי ביותר בתחום. בעל ידע מקצועי מקיף וניסיון מעשי רב. הצוותים נוטלים חלק בכל ההשתלמויות המקצועיות העדכניות אצל יבואנית יונדאי ומכירים היטב את מגוון רכבי יונדאי. בתקלות מורכבות, אנו נעזרים בתמיכה מקצועית שוטפת של יצרן יונדאי בחו”ל. להילוך שישי יונדאי שלושה  מרכזי שירות  לנוחיותכם:

מרכז השירות הילוך שישי יונדאי ראשל”צ  בדרך המכבים 48, ממרכזי השרות והמכירה הראשונים של יונדאי בישראל. חדיש ומודרני ומשרת קהל גדול המונה אלפי לקוחות מרוצים בכל אזור המרכז.

מרכז השירות הילוך שישי יונדאי רעננה ברח’ היצירה 6, מוסך יונדאי מודרני בלב האזור העיסקי ברעננה, משרת את אזור השרון.

מרכז השירות  הילוך שישי  יונדאי ת”א  ברח’ הרבי מבכרך 37  הידוע בסטנדרט השירות יוצא הדופן שלו.

img3

אתם בידיים טובות

לקשר האישי בינינו יש חשיבות עליונה – לכן ברגע שתגיע אלינו, יועץ שירות אישי ילווה אתכם לאורך כל הדרך. ראשית, יועץ השירות יברר איזה שירות אתם צריכים לקבל ויפרט לכם את תהליך הטיפול ברכב, העלויות הכרוכות בו ומשך הזמן המשוער. אם יתגלו הרחבות עבודה במהלך הטיפול, אנו נבצע אותם רק לאחר אישורכם. בסיום הטיפול ברכב יועץ השירות שקיבל אתכם יחזיר לכם את המפתחות לאחר שיברר יחד אתכם שהטיפול ברכב הסתיים ובקשותיכם נענו. גם כאשר הרכב לא נמצא במרכז השירות, יועצי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה. שגרת היום שלכם עמוסה ואין לכם זמן להגיע למרכז השירות? שירותי שינוע מוענקים ללקוחותינו לצורך טיפול או העברת מבחן שנתי (טסט) נהג מקצועי מטעמנו יגיע לביתכם או למקום עבודתכם, ייקח את הרכב למרכז השירות ויחזירו אליכם בסיום הטיפול. יועץ השירות יהיה אתכם בקשר טלפוני לכל אורך הדרך. בכל טיפול או תיקון ברכב תוכל ליהנות ממגוון שירותים חוסכי-זמן לנהג ומרשת הביטחון של הילוך שישי המעניקה שקט נפשי. בסיום הטיפול תקבלו את רכבכם כשהוא נקי ומתוחזק על פי הסטנדרטים הגבוהים של הילוך שישי ויונדאי.